Nożyce ogrodowe GARDENA Comfort 8733-29
Zdjęcia 4 |
GARDENA Comfort 8733-29 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Comfort 8733-29
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena Comfort Grass Shears Niebieski 08733-20-UNIT | 81 zł |
Gardena Comfort nożyce do trawy, manualne (8733) | 94 zł |
Nożyce do trawy Gardena Comfort 08733-29 | 85 zł |
Nożyce do trawy GARDENA Comfort (08733-29) | 85 zł |
Nożyce do trawy Comfort GARDENA (08733-29) | 89 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →