Lopper GARDENA EasyCut 680 B 12003-20
Zdjęcia 8 |
GARDENA EasyCut 680 B 12003-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA EasyCut 680 B 12003-20
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nożyce do gałęzi Gardena EasyCut 680 B 12003-20 | 156 zł |
Sekator ręczny GARDENA EasyCut 680 B | 150 zł |
Nożyce EasyCut 680B | 193 zł |
Gardena Easycut 680b 12003-20 Branch Cutter Niebieski 74322 | 143 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →