Сучкоріз GARDENA TeleCut 650-900 B 12009-20
Фото 6 |
GARDENA TeleCut 650-900 B 12009-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA TeleCut 650-900 B 12009-20
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sekator ręczny GARDENA 12009-20 | 260 zł |
Gardena Telecut 65-90 Cm Lopper Posrebrzany 12009-20-UNIT | 241 zł |
GARDENA Nożyce teleskopowe do gałęzi TeleCut 650-900 B | 264 zł |
Sekator ręczny GARDENA 12009-20 | 260 zł |
Nożyce teleskopowe do gałęzi TeleCut 650-900B Gardena 12009-20 | 243 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →