Висоторіз GARDENA SlimCut 12010-20
Фото 7 |
GARDENA SlimCut 12010-20 |
|
Модель оснащена 2 режими потужності: для обрізки товстих гілок і швидкої обрізки тонких
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA SlimCut 12010-20
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sekator ręczny GARDENA 12010-20 | 249 zł |
Sekator ręczny GARDENA 12010-20 | 280 zł |
Gardena Slimcut Lopper Posrebrzany 12010-20-UNIT | 259 zł |
Sekator Gardena 12010-20 kowadełkowy | 249 zł |
Sekator ręczny GARDENA 12010-20 | 249 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →