Okrzesywarka GARDENA SlimCut 12010-20
Zdjęcia 7 |
GARDENA SlimCut 12010-20 |
|
Model wyposażony jest w 2 tryby mocy: do przycinania grubych gałęzi i szybkiego przycinania cienkich
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA SlimCut 12010-20
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sekator ręczny GARDENA 12010-20 | 249 zł |
Sekator ręczny GARDENA 12010-20 | 280 zł |
Gardena Slimcut Lopper Posrebrzany 12010-20-UNIT | 259 zł |
Sekator Gardena 12010-20 kowadełkowy | 249 zł |
GARDENA Nożyce do gałęzi SlimCut | 283 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →