Садові ножиці GARDENA Classic 8731-20
Фото 4 |
GARDENA Classic 8731-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Classic 8731-20
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gardena Classic obrotowe nożyce do trawy 8731-20 DO-NO-NOZ-GER-011 | 98 zł |
Nożyce do trawy GARDENA 8731-20 | 90 zł |
Nożyce obrotowe do trawy Gardena Classic 8731-20 08731-20 | 87 zł |
Nożyce obrotowe do trawy GARDENA Classic (08731-20) | 84 zł |
Nożyce do trawy classic obrotowe 8731 | 115 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →