Nożyce ogrodowe GARDENA Classic 8731-20
Zdjęcia 4 |
GARDENA Classic 8731-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Classic 8731-20
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nożyce obrotowe do trawy Gardena Classic 8731-20 08731-20 | 87 zł |
Nożyce do trawy GARDENA 8731-20 | 90 zł |
Gardena Classic obrotowe nożyce do trawy 8731-20 DO-NO-NOZ-GER-011 | 90 zł |
Gardena Classic Rotatable Grass Shears Niebieski 08731-20-UNIT | 71 zł |
Nożyce do trawy GARDENA 8731-20 | 90 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →