Pistolet / Lanca zraszająca GARDENA Classic Cleaning Nozzle 18301-20
Zdjęcia 7 |
GARDENA Classic Cleaning Nozzle 18301-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Classic Cleaning Nozzle 18301-20
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena 18301-26 18301-26-Multichorro Classic Cleaning Cleaning Pistol na | 122 zł |
Pistolet zraszający GARDENA Classic 18301-20 | 70 zł |
Pistolet zraszający Classic | 95 zł |
Pistolet zraszający GARDENA Classic 18301-20 | 70 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →