Nożyce do żywopłotu GARDENA ClassicCut 9854-20
Zdjęcia 8 |
GARDENA ClassicCut 9854-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA ClassicCut 9854-20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena akumulatorowe nożyce do trawy i krzewów bukszpanu ClassicCut Li - | 499 zł |
Nożyce do trawy GARDENA ClassicCut Li 9854-20 akumulatorowe | 430 zł |
Nożyce do trawy GARDENA ClassicCut Li 9854-20 akumulatorowe | 238 zł |
Nożyce akumulatorowe do cięcia krzewów i brzegów trawnika GARDENA ClassicC | 456 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →