Nożyce do żywopłotu GARDENA EasyCut 40/18V P4A 14733-20
Zdjęcia 8 |
GARDENA EasyCut 40/18V P4A 14733-20 akum. 1 szt.akum. brak |
|
Model GARDENA EasyCut 40/18V P4A z art. 14733-55 jest dostarczany bez akumulatora, model 14733-20 jest dostarczany z akumulatorem 2 Ah i ładowarką
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA EasyCut 40/18V P4A 14733-20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena akum nożyce do żywopłotu EasyCut 40/18 V P4A zestaw gotowy do użyc | 580 zł |
Nożyce do żywopłotu GARDENA EasyCut 40/18V P4A 14733-20 akumulatorowe | 580 zł |
Nożyce do żywopłotu GARDENA EasyCut 40/18V P4A 14733-20 akumulatorowe | 549 zł |
Gardena Easycut 40/18 P4a Electric Hedge Trimmer Posrebrzany 14733-20 | 560 zł |
Modyfikacje GARDENA EasyCut 40/18V P4A 14733-20
Ceny na GARDENA EasyCut 40/18V P4A 14733-20 |
---|---|---|---|---|
GARDENA EasyCut 40/18V P4A 14733-20 | od 549 zł | 5 oferty | ||
GARDENA EasyCut 40/18V P4A 14733-55 | od 335 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →