Кущоріз Bosch EasyHedgeCut 18-45 0600849H00
Фото 5 |
Bosch EasyHedgeCut 18-45 0600849H00 акк. 1 штакк. відсутній |
|
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch EasyHedgeCut 18-45 0600849H00
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Home and Garden Sekator akumulatorowy EasyHedgeCut 18-45 1 akumulato | 381 zł |
Nożyce do żywopłotu BOSCH Easy HedgeCut 18-45 0600849H02 akumulatorowe | 560 zł |
Bosch Bosch Nożyce do żywopł.easy hedge cut 18-45 set 18v 2,0ah 45cm | 495 zł |
Bosch Professional 0600849h02 Electric Hedge Trimmer Zielony | 470 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Bosch EasyHedgeCut 18-45 0600849H00
Ціни на Bosch EasyHedgeCut 18-45 0600849H00 |
---|---|---|---|---|
Bosch EasyHedgeCut 18-45 0600849H00 | від 381 zł | 11 пропозицій | ||
Bosch EasyHedgeCut 18-45 0600849H01 | від 273 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →