Сучкоріз GARDENA EasyCut 680 B 12003-20
Фото 8 |
GARDENA EasyCut 680 B 12003-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA EasyCut 680 B 12003-20
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nożyce do gałęzi Gardena EasyCut 680 B 12003-20 | 156 zł |
Sekator ręczny GARDENA EasyCut 680 B | 150 zł |
Nożyce EasyCut 680B | 193 zł |
Gardena Easycut 680b 12003-20 Branch Cutter Niebieski 74322 | 143 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →