Кущоріз GARDENA EasyCut 40/18V P4A 14733-55
Фото 8 |
GARDENA EasyCut 40/18V P4A 14733-55 акк. 1 штакк. відсутній |
|
Модель GARDENA EasyCut 40/18V P4A з арт. 14733-55 поставляється без акумулятора, а модель 14733-20 - з акумулятором на 2 Агод та зарядним пристроєм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA EasyCut 40/18V P4A 14733-55
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gardena Easycut 40/18v P4a Electric Hedge Trimmer Posrebrzany 14733-55 | 335 zł |
Gardena Nożyce akumulatorowe EasyCut 40 cm | 380 zł |
Nożyce akumulatorowe Solo Gardena 14733-55 18V 40cm | 399 zł |
Модификації GARDENA EasyCut 40/18V P4A 14733-55
Ціни на GARDENA EasyCut 40/18V P4A 14733-55 |
---|---|---|---|---|
GARDENA EasyCut 40/18V P4A 14733-20 | від 560 zł | 2 пропозиції | ||
GARDENA EasyCut 40/18V P4A 14733-55 | від 335 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →