Висоторіз GARDENA THS 42/18V 14732-20
Фото 8 |
GARDENA THS 42/18V 14732-20 акк. 1 штакк. відсутній |
|
Індикатор рівня заряду на корпусі кущоріза.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA THS 42/18V 14732-20
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gardena Akum nożyce do żywopłotu teleskopowe THS 42/18V P4A gotowy zestaw | 929 zł |
Gardena No?yce do ?ywop?otu z trzonkiem teleskopowym THS 42/18V P4A- zesta | 772 zł |
Gardena THS 42/18V P4A (z akumulatorem) 14732-20 DO-EO-SEK-GER-015 | 808 zł |
Nożyce do żywopłotu GARDENA THS 18V P4A 14732-20 akumulatorowe | 800 zł |
Nożyce akumulatorowe Gardena THS 42/18V P4A 14732-20 | 935 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації GARDENA THS 42/18V 14732-20
Ціни на GARDENA THS 42/18V 14732-20 |
---|---|---|---|---|
GARDENA THS 42/18V 14732-20 | від 769 zł | 10 пропозицій | ||
GARDENA THS 42/18V 14732-55 | від 511 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →