Okrzesywarka GARDENA THS 42/18V 14732-20
Zdjęcia 8 |
GARDENA THS 42/18V 14732-20 akum. 1 szt.akum. brak |
|
Wskaźnik poziomu naładowania na korpusie sekatora.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA THS 42/18V 14732-20
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena Akum nożyce do żywopłotu teleskopowe THS 42/18V P4A gotowy zestaw | 899 zł |
Gardena No?yce do ?ywop?otu z trzonkiem teleskopowym THS 42/18V P4A- zesta | 772 zł |
Nożyce akumulatorowe Gardena THS 42/18V P4A 14732-20 | 935 zł |
Gardena THS 42/18V P4A (z akumulatorem) 14732-20 DO-EO-SEK-GER-015 | 808 zł |
Nożyce do żywopłotu GARDENA THS 18V P4A 14732-20 akumulatorowe | 800 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje GARDENA THS 42/18V 14732-20
Ceny na GARDENA THS 42/18V 14732-20 |
---|---|---|---|---|
GARDENA THS 42/18V 14732-20 | od 769 zł | 10 oferty | ||
GARDENA THS 42/18V 14732-55 | od 495 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →