Обприскувач GARDENA Pressure Sprayer 5 l EasyPump 11136-20
Фото 16 |
GARDENA Pressure Sprayer 5 l EasyPump 11136-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Pressure Sprayer 5 l EasyPump 11136-20
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gardena opryskiwacz ciśnieniowy 5 l EasyPump Akum opryskiwacz ciśnieniowy | 339 zł |
Opryskiwacz ciśnieniowy GARDENA 11136-20 | 370 zł |
Gardena Pressure Easypump 5l Sprayer Posrebrzany 11136-20-UNIT | 347 zł |
Opryskiwacz ciśnieniowy Gardena EasyPump (5 l) 11136-20 | 370 zł |
Gardena EasyPump opryskiwacz ciśnieniowy 5 l | 358 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →