Opryskiwacz GARDENA Pressure Sprayer 5 l EasyPump 11136-20
Zdjęcia 16 |
GARDENA Pressure Sprayer 5 l EasyPump 11136-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Pressure Sprayer 5 l EasyPump 11136-20
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gardena opryskiwacz ciśnieniowy 5 l EasyPump Akum opryskiwacz ciśnieniowy | 339 zł |
Opryskiwacz ciśnieniowy GARDENA 11136-20 | 370 zł |
Gardena Pressure Easypump 5l Sprayer Posrebrzany 11136-20-UNIT | 347 zł |
Opryskiwacz ciśnieniowy Gardena EasyPump (5 l) 11136-20 | 370 zł |
Gardena EasyPump opryskiwacz ciśnieniowy 5 l | 358 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →