Opryskiwacz GARDENA Pressure Sprayer 5 l Comfort 11130-20 (11130-20.000.00)
Zdjęcia 8 |
GARDENA Pressure Sprayer 5 l Comfort 11130-20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA Pressure Sprayer 5 l Comfort 11130-20
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARDENA 11130-30 spryskiwacz ciśnieniowy 5 l | 177 zł |
Opryskiwacz ciśnieniowy GARDENA 11130-20 | 140 zł |
Gardena Opryskiwacz ciśnieniowy Comfort 5 L (11130-20) | 135 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →