Opryskiwacz Worx WG829E.9
Zdjęcia 12 |
Worx WG829E.9 |
|
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Worx 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Worx.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Worx WG829E.9
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WORX WG829E9 Akumulatorowy Opryskiwacz Ciśnieniowy 20 V Powershare Pojemni | 399 zł |
Opryskiwacz akumulatorowy Worx WG829E.9 | 399 zł |
Worx Opryskiwacz ciśnieniowy akumulatorowy WG829E.9 | 419 zł |
Worx, Opryskiwacz bez akumulatora i ładowarki WG829E.9 5l, 20 V | 399 zł |
Opryskiwacz Worx WG829E.9 5l +Akumulator Ładowarka | 696 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →