Кущоріз GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-55
Фото 8 |
GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-55 |
|
Індикатор рівня заряду на корпусі кущоріза.
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-55
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nożyce do żywopłotu GARDENA ComfortCut 60/18V P4A 14731-55 akumulatorowe | 600 zł |
Gardena Comfortcut 60 18v P4a No Battery Electric Hedge Trimmer Posrebrzan | 560 zł |
Akumulatorowe nożyce do żywopłotu Gardena ComfortCut 18/60 P4A (bez akumul | 678 zł |
Nożyce akumulatorowe do żywopłotu 14731-55 18V 60cm Gardena | 599 zł |
Модификації GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-55
Ціни на GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-55 |
---|---|---|---|---|
GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-20 | від 679 zł | 9 пропозицій | ||
GARDENA ComfortCut 50/18V P4A 14730-55 | від 376 zł | 8 пропозицій | ||
GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-20 | від 549 zł | 9 пропозицій | ||
GARDENA ComfortCut 60 18V P4A 14731-55 | від 560 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →