Кущоріз GARDENA EasyCut 500/55 9832-20
Фото 14 |
GARDENA EasyCut 500/55 9832-20 |
|
Ефективний і продуктивний електричний кущоріз з мережевим живленням і порівняно невеликою вагою. Красиві кущі та клумби – справжня окраса і невід'ємним елемент прибудинкової території, а цей інструмент буде прекрасним помічником у роботі по догляду за живими огорожами і чагарниками на присадибній/прибудинкової території. Завдяки високій потужності електродвигуна (500 Вт) і оптимізованої геометрії ножів може без проблем справлятися з процедурою легкого кронування дерев, тобто зрізати невеликі гілки товщиною до 18 мм Ножове полотно кущоріза GARDENA EasyCut 500/55 9832-20 зроблено з твердої легованої сталі методом лазерного різання і мають якісну алмазну заточку.
Різальні кромки прекрасно зберігають гостроту і дають змогу майже без зусиль зрізати зайву поросль, уникаючи блокувань і збоїв в роботі. Ручка ErgoTec забезпечить користувачеві надійний і безпечний хват інструменту, яким можна працювати в положеннях високою, бічній і низькою стрижки. Пластиковий захист на кінці ріжучого полотна і подвійний електричний вимикач, зупиняє леза при втраті контролю над інструментом, що гарантує повну безпеку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Купити GARDENA EasyCut 500/55 9832-20
Nożyce elektryczne Gardena EasyCut 500/55 09832-20 | 571 zł |
GARDENA Elektryczne nożyce do żywopłotu EasyCut 500/55 | 568 zł |
Gardena Easycut 500/55 500w Electric Hedge Trimmer Posrebrzany 09832-20 | 518 zł |
Elektryczne nożyce do żywopłotu Gardena EasyCut 500/55 09832-20 | 551 zł |
Elektryczne nożyce do żywopłotu Gardena EasyCut 500/55 | 571 zł |
Модификації GARDENA EasyCut 500/55 9832-20
Ціни на GARDENA EasyCut 500/55 9832-20 |
---|---|---|---|---|
GARDENA EasyCut 420/45 9830-20 | від 350 zł | 7 пропозицій | ||
GARDENA EasyCut 450/50 9831-20 | від 397 zł | 6 пропозицій | ||
GARDENA EasyCut 500/55 9832-20 | від 518 zł | 5 пропозицій |