Nożyce do żywopłotu GARDENA EasyCut 500/55 9832-20
Zdjęcia 14 |
GARDENA EasyCut 500/55 9832-20 |
|
Wydajny i wydajny sekator elektryczny z zasilaniem sieciowym i stosunkowo niską wagą. Piękne krzewy i klomby są prawdziwą ozdobą i integralnym elementem okolicy, a to narzędzie będzie doskonałym pomocnikiem w pracy pielęgnacyjnej żywopłotów i krzewów na podwórku / sąsiednim terenie. Dzięki dużej mocy silnika elektrycznego (500 W) oraz zoptymalizowanej geometrii noży bez problemu poradzi sobie z zabiegiem lekkiego koronowania drzew, czyli tzw.
ciąć małe gałęzie o grubości do 18 mm. Ostrze do podkaszarki GARDENA EasyCut 500/55 9832-20 jest wykonane z twardej stali stopowej ciętej laserowo i ma wysokiej jakości cięcie diamentowe. Krawędzie tnące zachowują swoją ostrość i pozwalają niemal bez wysiłku odcinać przerost, unikając blokad i przerw w pracy. Rękojeść ErgoTec zapewni użytkownikowi pewny i pewny chwyt narzędzia, który może być używany w wysokich, bocznych i niskich pozycjach cięcia. Plastikowa osłona na końcu ostrza tnącego oraz podwójny wyłącznik elektryczny, który zatrzymuje ostrza, gdy tracą kontrolę nad narzędziem, zapewniają pełne bezpieczeństwo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Kup GARDENA EasyCut 500/55 9832-20
Wszystkie ceny 9 →Nożyce elektryczne Gardena EasyCut 500/55 09832-20 | 571 zł |
Nożyce do żywopłotu GARDENA EasyCut 500/55 9832-20 elektryczne | 495 zł |
Gardena Easycut 500/55 500w Electric Hedge Trimmer Posrebrzany 09832-20 | 518 zł |
Nożyce do żywopłotu GARDENA EasyCut 500/55 9832-20 elektryczne | 499 zł |
GARDENA Elektryczne nożyce do żywopłotu EasyCut 500/55 | 568 zł |
Modyfikacje GARDENA EasyCut 500/55 9832-20
Ceny na GARDENA EasyCut 500/55 9832-20 |
---|---|---|---|---|
GARDENA EasyCut 420/45 9830-20 | od 343 zł | 12 oferty | ||
GARDENA EasyCut 450/50 9831-20 | od 397 zł | 9 oferty | ||
GARDENA EasyCut 500/55 9832-20 | od 495 zł | 9 oferty |