Okrzesywarka GARDENA THS 20/18V 14770-20
Zdjęcia 4 |
GARDENA THS 20/18V 14770-20 akum. 1 szt.akum. brak |
|
Wskaźnik poziomu naładowania na korpusie sekatora.
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GARDENA THS 20/18V 14770-20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piła akumulatorowa GARDENA TCS 20/18V P4A 14770-20 | 950 zł |
Gardena Nożyce akumulatorowe TCS 20/18V P4A 20 cm | 836 zł |
Piła akumulatorowa GARDENA TCS 20/18V P4A 14770-20 | 849 zł |
Piła akumulatorowa GARDENA TCS 20/18V P4A 14770-20 | 950 zł |
Akumulatorowa piła łańcuchowa Gardena TCS 20/18V P4A (z akumulatorem) | 1 079 zł |
Modyfikacje GARDENA THS 20/18V 14770-20
Ceny na GARDENA THS 20/18V 14770-20 |
---|---|---|---|---|
GARDENA THS 20/18V 14770-20 | od 836 zł | 5 oferty | ||
GARDENA THS 20/18V 14770-55 | od 595 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →