Nożyce do żywopłotu Bosch EasyHedgeCut 45 0600847A05
Zdjęcia 3 |
Bosch EasyHedgeCut 45 0600847A05 450 mm550 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch EasyHedgeCut 45 0600847A05
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch EasyHedgeCut 45 elektryczne nożyce do żywopłotu 420 W długość noża 4 | 653 zł |
Bosch Nożyce elektryczny do żywopłotu 420 W 450mm EasyHedgeCut 45 | 297 zł |
Nożyce do żywopłotu BOSCH Easy HedgeCut 45 0600847A05 elektryczne | 280 zł |
Bosch Nożyce elektryczne EasyHedgecut 45 45 cm | 280 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Bosch EasyHedgeCut 45 0600847A05
Ceny na Bosch EasyHedgeCut 45 0600847A05 |
---|---|---|---|---|
Bosch EasyHedgeCut 45 0600847A05 | od 252 zł | 15 oferty | ||
Bosch EasyHedgeCut 55 0600847C02 | od 331 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →