Myjka wysokociśnieniowa Bosch Universal Aquatak 135
Wideo 5Zdjęcia 11 |
Bosch Universal Aquatak 135 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch Universal Aquatak 135
Wszystkie ceny 13 →Bosch Myjka ci?nieniowa AQUATAK 135 | 726 zł |
Myjka ciśnieniowa BOSCH UniversalAquatak 135 06008A7C00 | 698 zł |
Bosch Professional Universalaquatak 135 Pressure Washing Posrebrzany 06008 | 886 zł |
Myjka ciśnieniowa BOSCH UniversalAquatak 135 06008A7C00 | 710 zł |
Universal Aquatak 135 firmy Bosch to wygodna mini pralka domowa w akceptowalnej, choć nie najtańszej cenie około 210 USD. Jak wszystko od niemieckiego producenta, urządzenie wyróżnia się wysoką wydajnością i niezawodnością.
Ergonomiczny styl
Myjka ciśnieniowa wykonany jest w rozpoznawalnym designie „Boshevsky”, ma niewielkie rozmiary i waży zaledwie 7,9 kg. Uchwyt do przenoszenia jest składany, dzięki czemu urządzenie nie zajmuje dużo miejsca do przechowywania. Posiada specjalne zaczepy do nawijania węża wysokociśnieniowego o długości 7 m oraz 5-metrowy przewód zasilający, dzięki czemu zlew można szybko postawić w stan pogotowia i równie szybko zmontować. Ułatwia to system szybkozłączy.
Do czego zdolna jest urządzenie
Urządzenie, mimo skromnej mocy - 1900 W, produkuje 410 litrów wody na godzinę, dzięki czemu można liczyć na wysokiej jakości mycie elewacji, samochodów, ścieżek i innych obiektów ogrodowych, w tym ciepłą wodę do 40 ºC.
Spust pistoletu chroni przycisk blokady przed przypadkowym naciśnięciem, a samo urządzenie wyłącza się zaraz po zwolnieniu spustu, co oszczędza energię i nie powoduje bezczynności urządzenia. Lakoniczni Niemcy nazwali przydatną funkcją autostop.
W zestawie znajduje się jedna dysza 3 w 1, która zapewnia trzy rodzaje dopływu wody: błotne, wentylatorowe, okrągłe. Instrukcje zawierają wizualny diagram, dla którego typu powierzchni najlepiej użyć. Na przykład, posuw punktowy jest niedopuszczalny w przypadku karoserii lub szyb samochodu, ponieważ może je uszkodzić.
Do dyszy można przymocować generator piany (dołączony do zestawu). Oczywiście sprawia to, że pistolet jest cięższy, ale na przykład SUV można czyścić pianką wysokiej jakości.
Zlew wyposażony jest w funkcję pobierania wody ze zbiornika, co pozwala nie być przywiązanym do źródła wody i korzystać z beczki, basenu lub innego zbiornika.
Ogólnie rzecz biorąc Universal Aquatak 135 to przemyślana minipralnia po niemiecku do prywatnego domu, domku letniskowego, dzięki której szybko i łatwo utrzyma się w czystości. Dzięki całkowicie metalowej pompce z pewnością wytrzyma ponad rok cotygodniowego sprzątania.