Myjka wysokociśnieniowa Bosch GHP 5-75 X
Zdjęcia 5 |
Bosch GHP 5-75 X |
|
Mocna urządzenie klasy profesjonalnej o wysokiej wydajności w najcięższych warunkach pracy. Sprawdzi się na budowach iw warsztatach, a także przyda się do utrzymania w czystości samochodów, a nawet łodzi. Bosch GHP 5-75 X jest uzbrojony w mocny silnik asynchroniczny o mocy 2600 W, niezawodną i bardzo wytrzymałą mosiężną pompę. Wysokie ciśnienie (do 185 barów) i silny przepływ wody (do 570 l/h) pozwalają osiągnąć skuteczne efekty czyszczenia na wszystkich wodoodpornych powierzchniach.
Mechanizm pompujący myjki wysokociśnieniowej posiada funkcję samozasysania stojącej wody. Ponadto zlew może być podłączony do systemów zaopatrzenia w wodę. Dozwolona jest obsługa urządzenia zarówno w tradycyjnej pionowej pozycji obudowy, jak iw orientacji poziomej. Model uzupełnia wzmocniony wąż wysokociśnieniowy o długości 10 m oraz lanca pistoletowa ze stali nierdzewnej z uniwersalną dyszą 3 w 1 (strumień wachlarzowy, punktowy i niskociśnieniowy do stosowania z chemią czyszczącą). Automatyczne zatrzymanie silnika i pompy AutoStop zmniejsza zużycie energii elektrycznej i wody. Dla ułatwienia manewrowania korpus pralki o wadze 27 kg osadzony jest na kółkach transportowych. Jednocześnie myjka wysokociśnieniowa wyposażona jest w wygodną teleskopową rączkę, a na jej korpusie dodatkowe miejsce na przechowywanie dysz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GHP 5-75 X
Wszystkie ceny 11 →Myjka Wysokociśnieniowa Ghp 5-75 X Bosch Professional Maks Ciśnienie 185 B | 3 548 zł |
Bosch Professional GHP 5-75 X - Myjka wysokociśnieniowa (0600910800) | 3 562 zł |
Myjka ciśnieniowa BOSCH Professional GHP 5-75 X 0600910800 | 3 169 zł |
Bosch Professional Ghp 5-75x Pressure Washing Posrebrzany 600910800 | 3 270 zł |