Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 7 Power
Zdjęcia 9 |
Karcher K 7 Power |
|
Silnik chłodzony wodą
Butelka z detergentem nie jest dołączona
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher K 7 Power
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher Myjka ci?nieniowa K 7 Power | 1 978 zł |
Karcher Urządzenie wysokociśnieniowe K7 Power EU 1.317-150.0 HDKARUW131715 | 1 899 zł |
Karcher Urządzenie wysokociśnieniowe K7 Power EU 1.317-150.0 127675 | 2 171 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Power | 2 134 zł |
Karcher Urządzenie wysokociśnieniowe K7 Power EU 1.317-150.0 127675 | 1 899 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →