Мийка високого тиску Karcher K 7 WCM (1.317-400.0)
Фото 9 |
Karcher K 7 WCM |
|
Двигун з водяним охолодженням
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher K 7 WCM
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 WCM 1.317-400.0 | 1 799 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher K 7 WCM 1.317-400.0 3000W | 1 761 zł |
Karcher K 7 1.317-400.0 600l/h 10m | 1 799 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →