Мийка високого тиску Karcher K 5 Power Control
Відео 3Фото 10 |
Karcher K 5 Power Control |
|
Багатофункціональна мийка з прицілом на виконання широкого спектру завдань з очищення поверхонь від забруднень. Агрегат працює від електромережі 230 В, покладається в справі на вбудований движок потужністю 2100 Вт і довговічну помпу, яка здатна забезпечити Тиск водяного струменя аж до 145 бар. Головні дійові особи комплекту Karcher K 5 Power Control — пістолет-розпилювач Power Control з індикацією обраного рівня тиску, струменева трубка Vario Power з поворотним соплом для регулювання напору, миюча система Plug'n'clean (ніша в корпусі для вставки пляшечок з чистячою хімією).
У навантаження модель обладнали грязьовий фрезою, 8-метровим шлангом високого тиску, транспортувальними колесами і зручною телескопічною ручкою. Мийка підтримує забір стоячої води із зовнішніх резервуарів (відер, бочок і т.п.). В цьому випадку обов'язково знадобиться встановити на її вхід водяний фільтр грубої очистки, який оберігає «нутрощі» агрегату від пошкоджень великими механічними домішками у воді.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher K 5 Power Control
Усі ціни 16 →Kärcher Myjka wodna K 5 Power Control inteligentna obsługa aplikacji rozwi | 1 934 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K5 Power Control EU 1.324-550.0 | 1 287 zł |
Karcher K 5 Power Control 2100w Pressure Washer Żółty 1.324-550.0 | 1 462 zł |