Мийка високого тиску Karcher K 5 Compact + FJ3 (1.630-762.0)
Фото 10 |
Karcher K 5 Compact + FJ3 |
|
Ідеальне рішення для» прописки " в гаражі або майстерні на присадибній ділянці, що призначається для підтримки в чистоті доріжок на території домоволодінь, меблів і садового інвентарю, стін споруд і кузовів транспортних засобів. Модель обладнана потужним двигуном на 2100 Вт і алюмінієвим насосом з високою продуктивністю перекачування водних мас (до 500 л/год). Розпилення водяного струменя проводиться під тиском до 145 бар, що дозволяє ефективно впоратися з найстійкішими забрудненнями побутового характеру.
На випадок непіддатливою бруду мийка укомплектована насадкою FJ3 з потужним піноутворювачем. По суті в цьому і полягає відмінність Karcher K 5 Compact + FJ3 від базової моделі «п'ятого компакта». Миючий агрегат поставляється укупі з 8-метровим шлангом високого тиску, який намотується навколо переднього «панцира» пристрою, мережевим шнуром довжиною 5 м, насадками віялового і грязьового типу. Для зручності переміщень 12-кілограмовий корпус мийки поставлений на пару транспортувальних коліс.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher K 5 Compact + FJ3
Karcher K 5 Compact + Pianownica FJ 3 500l/h 8m | 1 198 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K5 Compact 1.630-762.0, 500l/h | 1 399 zł |
Karcher K 5 Compact + Pianownica FJ 3 500l/h 8m | 1 198 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher K 5 Compact 500l/h | 1 399 zł |