Мийка високого тиску Karcher HD 5/15 C Plus (1.520-931.0)
Фото 12 |
Karcher HD 5/15 C Plus |
|
Мийка з трипозиційним соплом, яке формує точкову струмінь високо тиску, віялоподібну струмінь високо тиску, віялоподібну струмінь малого тиску для нанесення миючих засобів.
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher HD 5/15 C Plus
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karcher Hd 5/15 C Plus Water Cleaner Szary 1.520-931.0 | 3 536 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher HD 5/15 C Plus (1.520-931.0) | 2 936 zł |
Myjka wysokociśnieniowa zimnowodna Kärcher HD 5/15 C Plus 1.520-931.0 | 4 384 zł |
Myjka wysokociśnieniowa KARCHER HD 5/15 C Plus, 2,8 kW, 150-200 bar, 500 l | 3 733 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →