Мийка високого тиску Karcher HD 6/15 M Plus (1.150-932.0) (1.150-932.0)
Фото 6 |
Karcher HD 6/15 M Plus (1.150-932.0) |
|
Латунна головка блоку циліндрів
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher HD 6/15 M Plus (1.150-932.0)
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kärcher Myjka ci?nieniowa Professional HD 6/15 M Plus | 4 617 zł |
Karcher Hd 6/15 M+ Professional 3100w Pressure Washing Posrebrzany 1.150-9 | 5 033 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher HD 6/15 M Plus (1.150-932.0) | 4 473 zł |
Myjka wysokociśnieniowa zimnowodna Kärcher HD 6/15 M Plus 1.150-932.0 | 5 646 zł |
Myjka wysokociśnieniowa KARCHER HD6/15M Plus | 4 598 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher HD 6/15 M Plus (1.150-932.0) | 4 463 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →