Мийка високого тиску Karcher K 2 Battery
Відео 1Фото 14 |
Karcher K 2 Battery акк.1 штакк.відсутній |
|
Багатоцільова мінімийка з акумуляторним живленням, пістолетом високого тиску і двома насадками (регульованої віялової і роторної грязьовий). Завдяки живлення від літій-іонних батарей, може працювати в польових умовах, коли підключення до побутової електричної мережі ускладнено чи неможливо. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії зразка 2019 року, призначений для побутового застосування малої або помірної інтенсивності (3-4 рази в тиждень).
Завдяки двом насадкам, з допомогою мийки високого тиску Karcher K 2 Battery можна якісно очистити від забруднень легковий автомобіль або позашляховик, причіп, мотоцикл чи велосипед. Підійде для обробки доріжок і майданчиків з асфальтовим покриттям, керамічною плиткою або бруківкою. Швидко і легко змиє пил з фасадів будівель і споруд, парканів і скульптурних споруд. Очистить поверхню виробів з металу, твердих порід дерева, каменю, пластмас і товстостінного скла (у т.
ч. садові меблі, решітки грилів, мангали). Ця модель обладнана зв'язкою довговічного насоса з електродвигуном, яка забезпечує достатній тиск (до 110 бар) і значну продуктивність 5,7 л/хв. Є функція самовсмоктування, що забезпечує забір води з будь-якого відкритого резервуара. Працює з акумуляторними блоками 36V Karcher Battery Power (у комплект не входять), які підтримують технологію Real Time (відображення на РК-дисплеї залишається часу роботи або рівня заряду).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher K 2 Battery
Усі ціни 6 →Kärcher Urządzenie wysokociśnieniowe K 2 Battery 1.117-200.0 | 895 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K2 1.117-200.0 | 949 zł |
Myjka wysokociś. bezprzewod. Karcher K 2 1.117-2000 1.117-200.0 | 949 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K2 1.117-200.0 | 949 zł |
Karcher K2 Battery Żółty 1.117-200.0 | 966 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K2 1.117-200.0 | 850 zł |
Модификації Karcher K 2 Battery
Ціни на Karcher K 2 Battery |
---|---|---|---|---|
Karcher K 2 Battery Set | від 1 500 zł | 5 пропозицій | ||
Karcher K 2 Battery | від 850 zł | 6 пропозицій |