Мийка високого тиску Karcher HD 5/11 P Plus
Karcher HD 5/11 P Plus |
|
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher HD 5/11 P Plus
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karcher Urządzenie wysokociśnieniowe HD 5/11 P Plus EU 1.520-961.0 HDKARUW | 2 974 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER Professional HD 5/11 P Plus 1.520-961.0 | 2 850 zł |
Karcher Urządzenie wysokociśnieniowe HD 5/11 P Plus EU 1.520-961.0 127678 | 3 400 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER Professional HD 5/11 P Plus 1.520-961.0 | 2 850 zł |
Karcher Urządzenie wysokociśnieniowe HD 5/11 P Plus EU 1.520-961.0 127678 | 2 974 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER Professional HD 5/11 P Plus 1.520-961.0 | 2 850 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER HD 5/11 P Plus 1.520-961.0 | 2 985 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →