Мийка високого тиску Karcher OC 3 Plus (1.680-030.0)
Фото 10 |
Karcher OC 3 Plus |
|
Компактна "Кубишка" невисокого тиску з гвардії акумуляторних міні-мийок, що працюють без жорсткої прив'язки до мережі електроживлення. На одному заряді 6-вольтової літій-іонної батареї забезпечується 15-20 хв.автономної роботи пристрою. Зарядка аккума займає до 3 годин. Karcher OC 3 Plus може працювати не тільки без живлення ззовні, але і без доступу до окремих резервуарів з водою — вбудований бак на борту мінімийки вміщує 7 л води.
До агрегату додається стандартна насадка з віяловим соплом, що характеризується напором подачі води до 5 бар. Дбайлива мийка низьким тиском виступає гарантом ретельного очищення поверхонь без ризику пошкодження матеріалів. Модель допоможе відмити від бруду велосипедну раму, привести в належний вигляд туристичні черевики або меблі для пікніка, помити собачі лапи після прогулянок в непогожу погоду. Всі причиндали до мийки зберігаються в нижній частині "кузова" під баком з водою. У їх числі-розпилювальний пістолет, спіральний шланг 2.8-метрової довжини, додаткові приналежності, що купуються окремо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher OC 3 Plus
Усі ціни 14 →Kärcher Akumulatorowa Myjka Terenowa Kärcher OC 3 Plus wyjmowany zbiornik | 634 zł |
Kärcher Myjka ci?nieniowa OC 3 Plus | 636 zł |
Myjka ciśnieniowa terenowa KARCHER OC 3 + zestaw Pet 1.680-018.0 | 684 zł |
Karcher OC 3 Plus DO-EO-MYJ-KAR-061 | 759 zł |
Myjka ciśnieniowa terenowa KARCHER OC 3 + zestaw Pet 1.680-018.0 | 684 zł |