Мийка високого тиску Karcher KHB 4-18 Battery Set (1.328-210.0)
Фото 6 |
Karcher KHB 4-18 Battery Set акк.1 штакк.відсутній |
|
Модель KHB 4-18 без акумулятора і зарядного пристрою, а у моделі KHB 4-18 Battery Set в комплекті акумулятор на 2.5 Агод і зарядний пристрій
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher KHB 4-18 Battery Set
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Myjka ciśnieniowa KARCHER KHB 4-18 1.328-210.0 | 740 zł |
Kärcher KHB 4 Pressure Washer With 2.5 Ah Battery 1.328-210.0 | 774 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER KHB 4-18 1.328-210.0 | 740 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher KHB 4-18 Battery Set (1.328-210.0) | 740 zł |
Karcher Khb 4-18 Battery Set Żółty 1.328-210.0 | 830 zł |
Модификації Karcher KHB 4-18 Battery Set
Ціни на Karcher KHB 4-18 Battery Set |
---|---|---|---|---|
Karcher KHB 4-18 Battery Set | від 740 zł | 6 пропозицій | ||
Karcher KHB 4-18 | від 376 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →