Myjka wysokociśnieniowa Karcher KHB 4-18 Battery Set (1.328-210.0)
Zdjęcia 6 |
Karcher KHB 4-18 Battery Set akum.1 szt.akum.brak |
|
Model KHB 4-18 bez akumulatora i ładowarki, natomiast model KHB 4-18 zestaw akumulatorów zawiera akumulator 2,5 Ah i ładowarkę
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher KHB 4-18 Battery Set
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Myjka ciśnieniowa KARCHER KHB 4-18 1.328-210.0 | 740 zł |
Kärcher KHB 4 Pressure Washer With 2.5 Ah Battery 1.328-210.0 | 774 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER KHB 4-18 1.328-210.0 | 740 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher KHB 4-18 Battery Set (1.328-210.0) | 740 zł |
Karcher Khb 4-18 Battery Set Żółty 1.328-210.0 | 830 zł |
Modyfikacje Karcher KHB 4-18 Battery Set
Ceny na Karcher KHB 4-18 Battery Set |
---|---|---|---|---|
Karcher KHB 4-18 Battery Set | od 740 zł | 6 oferty | ||
Karcher KHB 4-18 | od 376 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →