Myjka wysokociśnieniowa Karcher KHB 4-18 (1.328-200.0)
Zdjęcia 4 |
Karcher KHB 4-18 akum.1 szt.akum.brak |
|
Model KHB 4-18 bez akumulatora i ładowarki, natomiast model KHB 4-18 zestaw akumulatorów zawiera akumulator 2,5 Ah i ładowarkę
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher KHB 4-18
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher KHB 4-18 | 478 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER KHB 4-18 INT 1.328-200.0 | 381 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher KHB 4-18 Battery (1.328-200.0) | 467 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER KHB 4-18 INT 1.328-200.0 | 376 zł |
Modyfikacje Karcher KHB 4-18
Ceny na Karcher KHB 4-18 |
---|---|---|---|---|
Karcher KHB 4-18 Battery Set | od 740 zł | 6 oferty | ||
Karcher KHB 4-18 | od 376 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →