Мийка високого тиску Karcher K 7 Premium Smart Control (1.317-230.0)
Відео 2Фото 11 |
Karcher K 7 Premium Smart Control |
|
Просунута побутова мінімийка від прославленого німецького виробника Karcher, флагманська модель в сімействі виробника станом на 2016 рік. Робочий шланг довжиною 10 м забезпечує необхідний комфорт при роботі з пристроєм. Максимальний тиск становить 180 бар, а продуктивність досягає 600 л/год, що дозволяє зарахувати пристрій до найбільш потужним рішенням в категорії побутових мийок високого тиску.
В основі мінімийки Karcher K 7 Premium Smart Control знаходиться електродвигун потужністю 3000 Вт, який дозволяє справлятися навіть зі складними, сильно забрудненими завданнями, а також якісна латунна помпа. Виріб може послужити відмінним вибором для очищення автомобільної техніки, невеликих вантажівок, мотоцикл та ін Модель відмиє сільськогосподарську техніку і садовий інвентар, різні інструменти і пластикові меблі.
За допомогою цього пристрою можна швидко привести в порядок асфальтовані або викладені каменем доріжки, кам'яні огорожі і цегляні стіни, змити пил з фасаду будинку або тераси. У комплектації моделі передбачена тільки одна насадка, але при цьому це фірмова і універсальна насадка Multi Jet, яка забезпечує три різних види струменя: віяло, фреза для бруду і розпорошення з миючим засобом. Пістолет G 180 Q Smart Control оснащений РК-дисплеєм, на якому відображаються поточні робочі параметри пристрою, а також кнопками управління тиском і подачі хімії. Модель одягнена в привабливий і надійний корпус із пластику, але при цьому її вага досягає 19,8 кг.Для зручності транспортування на корпусі передбачена зручна ручка, а також спеціальні великі колеса.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher K 7 Premium Smart Control
Усі ціни 14 →Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Premium Smart Control 1.317-230.0 | 2 007 zł |
Karcher K 7 Premium Smart Control DO-EO-MYJ-KAR-068 | 1 999 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Premium Smart Control 1.317-230.0 | 2 261 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Premium Smart Control 1.317-230.0 | 2 570 zł |
Karcher K7 Premium Smart Control Pressure Washer Żółty 1.317.230.0 | 2 463 zł |