Мийка високого тиску Karcher K 7 Premium Power (1.317-170.0)
Фото 9 |
Karcher K 7 Premium Power |
|
Двигун з водяним охолодженням
Ємність для миючого засобу в комплект не входить
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher K 7 Premium Power
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Premium Power 1.317-170.0 | 2 290 zł |
Karcher K 7 Premium Power High Pressure Washing Posrebrzany One Size / EU | 2 430 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Premium Power 1.317-170.0 | 2 290 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher K 7 Premium Power (1.317-170.0) | 2 199 zł |
Karcher K7 Premium Power 1.317-170.0 | 2 199 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →