Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 7 Premium Power (1.317-170.0)
Zdjęcia 9 |
Karcher K 7 Premium Power |
|
Silnik chłodzony wodą
Butelka z detergentem nie jest dołączona
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher K 7 Premium Power
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Premium Power 1.317-170.0 | 2 290 zł |
Karcher K 7 Premium Power High Pressure Washing Posrebrzany One Size / EU | 2 430 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Premium Power 1.317-170.0 | 2 290 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher K 7 Premium Power (1.317-170.0) | 2 199 zł |
Emaga Myjka Wysokociśnieniowa Kärcher K7 Premium Power 3000 W 180 bar 600 | 3 039 zł |
Karcher K7 Premium Power 1.317-170.0 | 2 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →