Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 4 Compact 1.637-500.0
Zdjęcia 10 |
Karcher K 4 Compact 1.637-500.0 |
|
Kompaktowa i wydajna myjka ciśnieniowa do użytku domowego z poręcznym pistoletem i dwoma popularnymi dyszami: lancą Vario Power i dyszą rotacyjną. Producent pozycjonuje jako produkt ze średniej półki cenowej, skierowany do użytkowników korzystających z myjki 3-4 razy w tygodniu. Wyposażona w trwały silnik kolektorowy (1800 W) i niezawodną markową pompę. Ta para gwarantuje przyzwoity poziom wydajności (do 7 l/min) i imponujące ciśnienie (do 130 barów).
Konstrukcja dyszy strumieniowej Vario Power umożliwia bezstopniową regulację ciśnienia strumienia poprzez obracanie części końcowej. Dysza rotacyjna tworzy obrotowy strumień punktowy, który skutecznie usuwa uporczywy brud, a także może czyścić powierzchnie z osadów biologicznych i mchu. Główne elementy konstrukcyjne myjki ciśnieniowej Karcher K 4 Compact 1.637-500.0 wyposażone są w niezawodne szybkozłączki Quick Connect, które radykalnie upraszczają montaż i demontaż.
Wytrzymała plastikowa obudowa urządzenia posiada wygodny teleskopowy uchwyt oraz koła, które ułatwiają przenoszenie ważącego 11 kg urządzenia na miejsce pracy. Taka myjka pomoże szybko i sprawnie wyczyścić samochód osobowy lub terenowy, przyczepę, motocykl i rower. Usuwa brud z narzędzi ogrodniczych i plastikowych mebli. Uporządkuje ogrodzenia, małe elewacje, schody zewnętrzne i tarasy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Kup Karcher K 4 Compact 1.637-500.0
Wszystkie ceny 9 →Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 4 Compact 1.637-500.0 | 1 052 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K4 Compact 1.637-500.0 | 900 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher K 4 Compact (1.637-500.0) | 899 zł |