Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk Core 150-10 PowerControl PA
Zdjęcia 7 |
Nilfisk Core 150-10 PowerControl PA |
|
Pompa aluminiowa. Trzypozycyjna regulacja mocy: 60%, 80% i 100%
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nilfisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nilfisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nilfisk Core 150-10 PowerControl PA
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nilfisk - Core 150-10 PowerControl PA UE - Myjka ciśnieniowa 128471335 | 1 339 zł |
Nilfisk Myjka Core 150-10 Powercontrol Pa | 1 220 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK Core 150-10 Powercontrol PA EU | 1 339 zł |
NILFISK Myjka CORE 150-10 PowerControl PA | 1 548 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK Core 150-10 Powercontrol PA EU | 1 339 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →