Мийка високого тиску Nilfisk C 125.7-6 X-TRA EU (128470951)
Фото 9 |
Nilfisk C 125.7-6 X-TRA EU |
|
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nilfisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nilfisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nilfisk C 125.7-6 X-TRA EU
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nilfisk 128470951 Myjka Wysokociśnieniowa 1500 W 240 V Niebieski/Czarny | 929 zł |
Nilfisk Myjka ci?nieniowa C 125.7-6 X-TRA EU | 645 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK C 125.7-6 X-TRA | 789 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK C 125.7-6 X-TRA C125.7-6 X-TRA | 700 zł |
Myjka wysokociśnieniowa zimnowodna Nilfisk C 125.7-6 X-TRA 128470951 | 870 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →