Мийка високого тиску Nilfisk EXCELLENT 160-10 P EU (128471426)
Відео 1Фото 16 |
Nilfisk EXCELLENT 160-10 P EU |
|
Алюмінієві насоси. Насадка 3 в 1 має грязьову фрезу і два віялові розпилення з різними кутами. Віялова насадка зі слабким натиском.
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nilfisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nilfisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nilfisk EXCELLENT 160-10 P EU
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nilfisk myjka ciśnieniowa Excellent 160 P 2100 W S9164270 | 2 240 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK Excellent 160-10 P (128471426) | 1 697 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK Excellent 160-10 P (128471426) 128471426 | 1 697 zł |
Nilfisk EXCELLENT 160-10 P EU 450l/h Pompa aluminiowa 10m | 1 697 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →