Мийка високого тиску Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol Premium Car (128471278)
Фото 13 |
Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol Premium Car |
|
Алюмінієва помпа. Трьох-позиційне регулювання потужності: 60%, 80% і 100%. Регулятор потужності розташований на рукоятці пістолета
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nilfisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nilfisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol Premium Car
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nilfisk Myjka wysokociśnieniowa Core 140-8 In-Hand PowerControl - Premium | 1 238 zł |
NILFISK MYJKA Core 140-8 In Hand - Premium car | 1 219 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK Core 140-8 | 1 216 zł |
NILFISK Myjka CORE 140-8 In Hand - PREMIUM CAR | 1 483 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK Core 140-8 | 1 216 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →