Мийка високого тиску Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol PCA (128471273)
Фото 11 |
Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol PCA |
|
Алюмінієва помпа. Трьох-позиційне регулювання потужності: 60%, 80% і 100%. Регулятор потужності розташований на рукоятці пістолета
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nilfisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nilfisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol PCA
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nilfisk Core 140-8 PowerControl In-Hand PCA EU Pressure Washer Upright Ele | 937 zł |
Nilfisk Myjka ci?nieniowa Core 140-8 PowerControl IH PCA | 1 077 zł |
NILFISK MYJKA Core 140-8 In Hand Powercontrol - PCA | 1 029 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK Core 140-8 In Hand PowerControl - PCA EU 1284712 | 1 078 zł |
NILFISK Myjka CORE 140-8 In Hand Powercontrol - PCA | 1 348 zł |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →