Мийка високого тиску Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol PDB (128471276)
Фото 13 |
Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol PDB |
|
Алюмінієва помпа. Трьох-позиційне регулювання потужності: 60%, 80% і 100%. Регулятор потужності розташований на рукоятці пістолета
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nilfisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nilfisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nilfisk Core 140-8 In-Hand Powercontrol PDB
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk Core 140-8 PowerControl PDB 140 bary | 1 746 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK Core 140-8 Powercontrol IH - PDB EU | 1 299 zł |
NILFISK Myjka CORE 140-8 In Hand Powercontrol - PDB | 1 525 zł |
Myjka ciśnieniowa NILFISK Core 140-8 Powercontrol IH - PDB EU 128471276 | 1 130 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →