Мийка високого тиску Nilfisk EXCELLENT 160-10 EU (128471412)
Відео 1Фото 14 |
Nilfisk EXCELLENT 160-10 EU |
|
Алюмінієвий насос
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nilfisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nilfisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nilfisk EXCELLENT 160-10 EU
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nilfisk Myjka wysokociśnieniowa Excellent 160 128471412 | 1 526 zł |
Nilfisk Myjka ci?nieniowa Excellent Pressure Washer 160-10 | 1 645 zł |
Nilfisk EXCELLENT 160-10 EU 450l/h Pompa aluminiowa 10m | 1 999 zł |
NILFISK MYJKA Excellent 160 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 731 zł |
NILFISK MYJKA Excellent 160 | 1 934 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →