Myjka wysokociśnieniowa Nilfisk EXCELLENT 160-10 EU (128471412)
Wideo 1Zdjęcia 14 |
Nilfisk EXCELLENT 160-10 EU |
|
Aluminiowa pompa
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nilfisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nilfisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nilfisk EXCELLENT 160-10 EU
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nilfisk Myjka wysokociśnieniowa Excellent 160 128471412 | 1 619 zł |
Nilfisk Myjka ci?nieniowa Excellent Pressure Washer 160-10 | 1 583 zł |
Nilfisk EXCELLENT 160-10 EU 450l/h Pompa aluminiowa 10m | 1 999 zł |
NILFISK MYJKA Excellent 160 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 731 zł |
NILFISK MYJKA Excellent 160 | 1 934 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →